Uncategorized

Niebanalna moda męska

Elementem koniecznym każdej stylizacji są klasyczne, jednolite koszule. Uszyte z wytwornych materiałów gwarantują przewiewność oraz komfort użytkowania. Charakterystyczne są podwinięte rękawy oraz rozpięte guziki pod szyją, które tylko pozornie wyglądają na niedbałe. W ten sposób Włosi podkreślają swoją oryginalność. Panowie uwielbiają inspirować się lokalnymi krajobrazami, dlatego wybierają jasne barwy i wybielone błękity. W garniturach koszule stają się eleganckim dodatkiem i dopiero wówczas noszone są z krawatami.
Drugim elementarnym elementem stylu włoskiego są spodnie. We włoskich kurortach, spotkać można zwłaszcza kremowe, cienkie spodnie, o rozpoznawalnej długości przed kostkę. Włoscy mężczyźni stawiają na dopasowane, zwężane nogawki. Podkreślają one sylwetkę, a zarazem są niezwykle wygodne i gwarantują cyrkulację powietrza. Właśnie taka długość to najświeższy trend nadchodzącego sezonu! Idąc w ślad za ulicznymi stylizacjami z Włoch panowie coraz odważniej wybierają spodnie do kostek np. w super modną kratkę. Panowie niezwykle często wybierają białe spodnie, które wzbogacają ich stylizacje w lekkość i świeżość. Włoska moda od lat przekonuje, że szlachetna biel może stworzyć luksusowy look.
W formalnym ubiorze Włochów pierwsze skrzypce grają dwurzędowe marynarki. Panowie bez zastanowienia sięgają po żywe kolory garniturów. Jest to efekt dorobku włoskich wizjonerów mody, którzy od lat lansują luksusowe i bogate printy w kontrastowych kolorach. To dzięki nim, cechą rozpoznawczą mody włoskiej są jaskrawe, bogate akcenty
W sezonie letnim widać wzmożone zainteresowanie stylem włoskim w modzie męskiej. Królują błękitne oraz białe lniane koszule. Stylizacje, które przywodzą na myśl włoskie wakacje stworzyć można korzystając z oferty rodzimej marki Lavard. Wśród bestsellerów znajdziemy m.in. dwurzędowe marynarki, koszulki polo i kontrastowe poszetki. Naszych klientów staramy się stale zachwycać jakością używanych materiałów oraz dbałością o najdrobniejsze detale. Zapraszamy do zapoznania się z najnowszymi kolekcjami marki Lavard.